Ask a New Question
Search
What is 25% of 380? boxed blank
1 answer
The answer is 95.
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
A company orders 21 boxed lunches from a deli for $196.35. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
A company orders 11 boxed lunches from a deli for $105.60. If each boxed lunch costs the same amount, how much do 24 boxed
1 answer
A company orders 30 boxed lunches from a deli for $300. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of each
1 answer
A company orders 27 boxed lunches from a deli for $294.30. If each boxed lunch costs the same amount, what is the unit cost of
1 answer
more similar questions