A pack with 6 cans of juice costs 3.48. What it the unit price?
A.0.49 per can
B.0.50 per can
C.0.58 per can ••
D.0.60 per can
16 answers
correct
yes C
0.58
A six-pack of juice sells for $3.60. How nuck does each juice cost?
Stacy: 0.6 = 60 cents
can someone give all the answers because i am helpless.
1 c
2 a
3 c
4 b
5 c
Just took the test 100%
2 a
3 c
4 b
5 c
Just took the test 100%
Thanks^
1.) C
2.) A
3.) C
4.) B
5.) C
Answers is correct! Thank you :)
2.) A
3.) C
4.) B
5.) C
Answers is correct! Thank you :)
Answers and Elle are correct. Thank you for your services.
Answers, Elle and Oliver are correct.
I'm already tracer.
I'm already tracer.
What about Widowmaker?
I'm already widowmaker
nerf baston
Rustle Winston
Lol
Lol
NeRf BaStIoN