Question
If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point)
Responses
$0.25
$0.25
$4.00
$4.00
$0.50
$0.50
$3.00
1 answer
$0.25
If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point)
Responses
$0.25
$0.25
$4.00
$4.00
$0.50
$0.50
$3.00
1 answer