Question

If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point)
Responses

$0.25
$0.25

$4.00
$4.00

$0.50
$0.50

$3.00

1 answer

$0.25
Similar Questions
  1. If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point)Responses $0.25 $0.25 $4.00 $4.00 $0.50 $0.50 $3.00
    1. answers icon 1 answer
  2. If three dozen muffins cost $9, what is the cost per muffin?(1 point)Responses $0.25 $0.25 $4.00 $4.00 $0.50 $0.50 $3.00 $3.00
    1. answers icon 1 answer
    1. answers icon 1 answer
    1. answers icon 1 answer
more similar questions