Apples at the local farmers market cost $1.25 per pound.
-
-
1 answer
-
87 views
-
-
1 answer
-
103 views
-
-
1 answer
-
asked by
Currently Failing
-
308 views
-
-
1 answer
-
asked by
,,,,,,,,,,,,
-
56 views
-
-
1 answer
-
6 views
-
-
3 answers
-
163 views
-
-
1 answer
-
3 views
-
-
1 answer
-
asked by
joe mA
-
361 views
-
-
1 answer
-
asked by
Idk
-
135 views
-
-
1 answer
-
3 views