A six pack of soda

  1. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. Blocks asked by Blocks
    3. views icon 230 views
  2. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 191 views
  3. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 11 answers
    2. furry are best asked by furry are best
    3. views icon 352 views
  4. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 137 views
  5. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 335 views
  6. store offers three different packages.Determine the unit price for each soda in the packs. Round your answer to the hundredths
    1. answers icon 1 answer
    2. nope asked by nope
    3. views icon 47 views
  7. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages.Determine the unit price for each soda
    1. answers icon 1 answer
    2. random child who needs alot of help asked by random child who needs alot of help
    3. views icon 53 views
  8. Jenny wants to buy soda at the grocery store. the store offers three different packages.Determine the unit price for each soda
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous asked by Anonymous
    3. views icon 127 views
  9. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages.Determine the unit price for each soda
    1. answers icon 1 answer
    2. tomdaya asked by tomdaya
    3. views icon 54 views
  10. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Determine the unit price for each soda
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 44 views