Ask a New Question
Search
Purple gel costs 4.86 for 18 oz green gel costs 3 cents more per once how much for the green in a quart size bottle?
1 answer
4.86/18 = .26/oz.
.29 * 32oz = ?
Ask a New Question
or
answer this question
.