Ask a New Question
Search
Jill bought a can of pop for .75 and jane bought a 6 pack.for 3.60 who got the best buy and why is it the best buy
1 answer
3.60 / 6 = ?
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
Jack and Jill went to Burger Queen. Jack bought 2 hamburgers and 3 shakes for
$4.21 while Jill bought 3 hamburgers and 2 shakes
1 answer
Jack and Jill went to burger queen. Jack bought 2 hamburgers and 3 milkshakes for $4.21 while Jill bought 3 hamburgers and 2
2 answers
jasmine bought 26 pieces of fruit.she bought 6 oranges.she bought twice as many apples as oranges,and twice as many oranges as
3 answers
Jayla buys and sells vintage clothing. She bought two blouses for $25.00 each and later sold them for $38.00 each. She bought
3 answers
more similar questions