Ask a New Question
Search
Jill bought a can of
Jill bought 10 manoges and 5 oranges. Chris bought 5 mangoes and 10 oranges. She paid $3 more than Jill. find the cost of an
1 answer
asked by
ss
495 views
Jack and Jill went to Burger Queen. Jack bought 2 hamburgers and 3 shakes for
$4.21 while Jill bought 3 hamburgers and 2 shakes
1 answer
asked by
Wing Lam
2,408 views
Jack and Jill went to burger queen. Jack bought 2 hamburgers and 3 milkshakes for $4.21 while Jill bought 3 hamburgers and 2
2 answers
asked by
yeah
671 views
Can someone please check my answer to the following question.
Jill bought 500 shares of stock on October 22,2005 for $30,000. On
0 answers
asked by
help please
488 views
Jill bought a can of pop for .75 and jane bought a 6 pack.for 3.60 who got the best buy and why is it the best buy
1 answer
asked by
erik
1,108 views
in has 27 marbles. He divides them into 3 equal groups and gives 1 group to Jill. Jill then gives 2 of hers away. How many
1 answer
asked by
JKL Lowery
61 views
Lin has 27 marbles. He divides them into 3 equal groups and gives 1 group to Jill. Jill then gives 2 of hers away. How many
1 answer
asked by
rando
229 views
Which line of dialogue uses correct punctuation?(1 point)
Responses No one takes those seriously, said Jill. No one takes those
1 answer
83 views
Which line of dialogue uses correct punctuation?(1 point)
Responses "Don't be silly, said Jill." "Don't be silly, said Jill." No
1 answer
asked by
❤️✨ Cleo✨❤️
65 views
Jill runs 100 m in 15.0 s. Jon speedwalks 100 m in 30.0 s. If Jill and Jon have the same mass, then Jill's kinetic energy would
4 answers
asked by
bean
1,020 views