To find out how much you would spend on 17000 robux, you need to use unit rate to compare the price per robux for each purchase option:
$11 for 880 robux means you are paying approximately $0.0125 per robux.
$9.99 for 1000 robux means you are paying exactly $0.00999 per robux.
To find out how much it would cost for 17000 robux, you can use the unit rate from the second option:
$0.00999 per robux x 17000 robux = $169.83
Therefore, you would spend approximately $169.83 for 17000 robux.
If I spend $11 on 880 robux and $9.99 on 1000, How much would I spend for 17000.
1 answer