just multiply the two numbers.
I assume you want the dollar value.
7.25kg is always the same, regardless of its price...
How much is 7.25 kg at $20 per kilogram?
9 answers
I donna
BANANANANANANANANANANANANANANANANANANNANANANANANANANANANANANANANANANANANANANANANANANANANANAANANANANANAANANANANANAAN
i just multiplied it and my answer i got was 145.00
This page sucks I didn’t even help
u ediots the answer is at the bottom of the first page 39 is the answer
wait
im the edoit thats not the answer cant u just tell us man
your no damn help u idiot