Ask a New Question
Search
Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar?(1 point)
1 answer
$0.35 per candy bar
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
Carrie is buying bulk candy for high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar?
1 answer
Question 1
A)Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost
1 answer
Question
Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per
1 answer
Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
7 answers
more similar questions