Can y'all help: The number of pounds of apples a cannery can produce and the processing cost are P(h) = 375h and C(n) = 0.35n + 1000 where P(h) is the number of pounds of apples that can be processed in h hours and C(n) is the cost of processing n pounds of apples. Use composition of functions to find the cost of operating the cannery 32 hours