At Office Mart, a box of 10 ballpoint pens costs $8. What is the unit price?(1 point)
Responses
$0.80/pen
$0.80/pen
$1.25/pen
$1.25/pen
1.25 pens/$1
1.25 pens/$1
0.80 pens/$1
1 answer
$0.80/pen
Responses
$0.80/pen
$0.80/pen
$1.25/pen
$1.25/pen
1.25 pens/$1
1.25 pens/$1
0.80 pens/$1
1 answer