Ask a New Question
Search
A pack with 6 cans of juice costs $3.48. What is the unit rate.
Ask a New Question
or
answer this question
.
Similar Questions
A pack with 6 cans of juice costs $3.48. What is the unit rate?
A. $0.49 per can B. $0.50 per can C. $0.58 per can D. $0.60 per
4 answers
A pack with 6 cans of juice costs $3.48. What is the unit rate?
• $0.50 per can • $0.58 per can • $0.60 per can
3 answers
a pack with cans of juice costs $3.48. what is the unit rate?
1 answer
A pack with 6 cans of juice costs $3.48. What is the unit rate?
1 answer
more similar questions