7) You have a 2.5M solution of Silver Nitrate. It contains 450mL of solution. How many grams of silver would you be able to extract?

Cu (s) + 2AgNO3 (aq) -> 2Ag (s) + Cu (NO3)2 (aq)

I've gotten this much:

M=mol/L
2.5=mol/.45
mol= 2.5*.45
mol=1.125
Silver Nitrate= (Ag=107.9)+(N=14.01)+(O=16.00*3) = 169.91*1.125= 191.148

I know the answer is 121.3, but I don't know how to get there

Thanks!