Ask a New Question
Search
Questions and answers by
~Tighnari~ (Uh help again lol)
Questions (1)
You buy 20 cupcakes for $15 and are going to sell them for $2 each. You want to write an expression that represents how much
8 answers
739 views
Answers (1)
so D.?