Ask a New Question
Search
Questions and answers by
tze wei
Questions (1)
Charlotte bought 46 pens and pencils.
Each pen costs $6 and each pencil costs $4. How many penicls she buy?
2 answers
515 views
Answers (1)
anser is 1