Ask a New Question
Search
Questions and answers by
latoya jefferson
Questions (1)
if matt buy's a cola at $1.69,gets a refill 3 time, for cost of $.45 each: which answer best fit the problem!
a.d=3-1.69+.45
1 answer
1,015 views