Ask a New Question
Search
Questions and answers by
jazmine
Questions (2)
write your own problem similar to question 5 and then write and solve the equation how you got the answer. and by the way
1 answer
12 views
how many whole gallons of milk can u buy for $14 at each store? Remember , you cant buy a part of a gallon. write and solve an
1 answer
11 views