Ask a New Question
Search
Questions and answers by
jakie ozborn
Questions (1)
Two quarts of ice cream cost $5.48. How much does 1 pint cost? (Remember to convert : 2 pints=1 quart) *
1 point $0.69 per pint
12 answers
1,826 views