Ask a New Question
Search
Questions and answers by
its over annakin
Answers (5)
what are the answers so i can check
Note: Enter your answer and show all the steps that you use to solve this problem in the space provided. Suzanne needs material for her school project. She buys 5.50 yards of material at $3.87 a yard. What is the total cost of the material? Round to the
i have another question
thanks damon i changed my name i am mmmmm
193.6/12.1=16. 16x12.1 =193.6