Ask a New Question
Search
Questions and answers by
craze
Questions (1)
I am trying to find price per foot. if a roll of wire is selling for $72.00 what is the price per foot
6 answers
376 views
Answers (3)
thank you Ms Sue
i am trying to find price per foot. if a 500 feet roll of wire cost $72.00, how much a foot of wire will cost
500