Ask a New Question
Search
Questions and answers by
Yeetusafeetusinalabama
Questions (1)
The inequality 2 p ≤ 18 can be used to determine how many pounds of apples at $2.00 per pound, p, you can buy while spending
11 answers
2,152 views
Answers (2)
WHAT THE HECK I GOT 23% HES LYING
Tmom is right.