Ask a New Question
Search
Questions and answers by
Puranam
Questions (1)
A grocer sells apples for $1.35 each, pears for $1.45 each and oranges for $1.60 each. She also offers a discount of 70c for
1 answer
697 views
Answers (1)
Plz help