Ask a New Question
Search
Questions and answers by
PLEASE HELP CHECK MY ANSWER THANK YOU VERY MUCH!
Questions (1)
At a bagel shop, 2 coffees and 4 bagels cost $6.00. Two coffees and 7 bagels cost $8.25. What is the unit price of one coffee
1 answer
688 views