Ask a New Question
Search
Questions and answers by
Milena
Questions (3)
A 24-ounce box of cornflakes costs $4.59. How much would one ounce cost? (Round to the hundredth place)
1 answer
588 views
Four medium apples have about 380 calories. How many calories are in one apple?
1 answer
196 views
David drove 135 miles in 3 hours. How far did he drive in one hour?
1 answer
386 views