Ask a New Question
Search
Questions and answers by
MathsW4tch
Answers (1)
unit price £55 80 ml = 68.75 cents ml unit price = £67.50/100 = 67.50 cents/ml £67.50÷100= 0.675 the two 50ml bottles are the best value for money. copy and paste that on m4ths w4tch