Ask a New Question
Search
Questions and answers by
Luna213
Questions (1)
I need help!!!!
7th grade Enter your answer and show all the steps that you use to solve this problem in the space provided. It
11 answers
2,340 views
Answers (6)
Hey you probably did something wrong I got a 100%.
The answer is the second one.
lreyesorg you copied that from Yahoo answers.
I know i am late but i need help with this question as well.
Thank you Reiny
Actually help me with this. Ben needs to buy orange juice. He can buy 64 fl oz at the grocery store for $2.00, or he can buy 256 fl oz at the wholesale club for $7.50. Find the unit price for the grocery store orange juice. Round your answer to the nearest