Ask a New Question
Search
Questions and answers by
Kaloy
Questions (2)
Mr. R has some money to buy oranges, if he will buy 15 oranges he will need $90 more, if he will buy 10 oranges he will have $60
2 answers
603 views
Mr. R has some money to buy oranges, if he will buy 15 oranges he will need $90 more, if he will buy 10 oranges he will have $60
2 answers
488 views