Ask a New Question
Search
Questions and answers by
Hello Again :)
Questions (1)
Which is the best buy?
A. $12.60 for 7 bottles of juice B. $10.98 for 6 bottles of juice C. $18.10 for 10 bottles of juice D.
6 answers
2,882 views
Answers (1)
Thank you!