Ask a New Question
Search
Questions and answers by
Bubblybath
Questions (2)
Jimmy goes to the farmer's market to get some pears. The particular type of pears he likes costs $2.35 per pound. If he can only
3 answers
72 views
Put the steps in order for changing the repeating decimal, which is rational, to a ratio or fraction. 0.474747.... = what
1 answer
59 views
Answers (1)
What would the inequality be.