Ask a New Question
Search
Questions and answers by
Big Guy
Questions (1)
4 oranges and 6 grapefruit cost $2.62. 7 oranges and 5 grapefruit sell for $2.66. What is the cost of 1 grapefruit, and 1
2 answers
610 views
Answers (2)
its true
help me guys