Ask a New Question
Search
Questions and answers by
👌😏
Questions (2)
Which of the following cereals is the best buy? (1 point)
O 28 oz. of cereal for $4.29 O 32 oz. of cereal for $4.59 O 36 oz. of
1 answer
250 views
Simplify the expression1100
49
1 answer
77 views
Answers (2)
Got it is 36 oz
Idk why it look like that