Ask a New Question
Search
Questions and answers by
#Its_Ella!!!
Questions (1)
You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the price of regular apples. What is the unit rate for each type
18 answers
4,385 views
Answers (3)
Omg you guys are so helpful thank you❤❤❤
y'all are crazy geez it's like World War 3 for math/algebra... I literally cringed so hard I'm pretty sure my ancestors felt it. shesh lmao.🤣
thanks zodiac!!