unces are in 12 of 15 of a 10-ounce block

  1. unces are in 12 of 15 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)ounce(s)
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 125 views
  2. Mia can purchase a 40-ounce jar of peanut butter for $5.20 or a 15-ounce jar for $2.70. How much does Mia save per ounce by
    1. answers icon 1 answer
    2. h asked by h
    3. views icon 99 views
  3. The price of 8.4 ounces of crackers is $2.42. What is the unit price? Round your answer to the nearest cent.(1 point) Responses
    1. answers icon 2 answers
    2. e asked by e
    3. views icon 73 views
  4. The price of 10 ounces of crackers is $3.00. What is the unit price? Round your answer to the nearest cent.(1 point) Responses
    1. answers icon 1 answer
    2. poop asked by poop
    3. views icon 69 views
  5. How many ounces are in 1/2 of 1/5 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)ounce(s) _____
    1. answers icon 1 answer
    2. Wither asked by Wither
    3. views icon 12 views
  6. How many ounces are in 12 of 15 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)ounce(s)
    1. answers icon 2 answers
    2. views icon 180 views
  7. How many ounces are in 1/2of 1/5 of a 10-ounce block of cheese?(1 point) ounce(s)
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 14 views
  8. How many ounces are in 12of 15 of a 10-ounce block of cheese?(1 point) ounce(s)
    1. answers icon 1 answer
    2. treybot asked by treybot
    3. views icon 17 views
  9. How many ounces are in 1/2 of 1/5 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)ounce(s)
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonomous????? asked by Anonomous?????
    3. views icon 18 views
  10. How many ounces are in 1/2 of 1/5 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)ounce(s)
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 136 views