Ask a New Question
Search
unces are in 12 of 15 of a 10-ounce block
unces are in 12 of 15 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)
ounce(s)
1 answer
125 views
Mia can purchase a 40-ounce jar of peanut butter for $5.20 or a 15-ounce jar for $2.70. How much does Mia save per ounce by
1 answer
asked by
h
99 views
The price of 8.4 ounces of crackers is $2.42. What is the unit price? Round your answer to the nearest cent.
(1 point) Responses
2 answers
asked by
e
73 views
The price of 10 ounces of crackers is $3.00. What is the unit price? Round your answer to the nearest cent.
(1 point) Responses
1 answer
asked by
poop
69 views
How many ounces are in 1/2 of 1/5 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)
ounce(s) _____
1 answer
asked by
Wither
12 views
How many ounces are in 12 of 15 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)
ounce(s)
2 answers
180 views
How many ounces are in 1/2
of 1/5 of a 10-ounce block of cheese?(1 point) ounce(s)
1 answer
14 views
How many ounces are in 12
of 15 of a 10-ounce block of cheese?(1 point) ounce(s)
1 answer
asked by
treybot
17 views
How many ounces are in 1/2 of 1/5 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)
ounce(s)
1 answer
asked by
Anonomous?????
18 views
How many ounces are in 1/2 of 1/5 of a 10-ounce block of cheese?(1 point)
ounce(s)
1 answer
136 views