Ask a New Question
Search
randy bought 5 candy bars
Randy bought 5 candy bars for $6.05. What is the cost per candy bar?(2 points) Responses $1.21 $1.21 $1.15 $1.15 $0.83 $0.83
1 answer
asked by
durrrrdo
67 views
Randy bought 5 candy bars for $6.05. What is the cost per candy bar?(2 points)
Responses $1.21 $1.21 $1.15 $1.15 $0.83 $0.83
3 answers
154 views
randy bought 5 candy bars for 6.05$. what is rthe cost per candy bar
1 answer
55 views
Thrifty Supply Store normally sells candy bars for $0.59. Today they are running a special 2 candy bars for $0.99. How much
1 answer
22 views
Myrna spent $21.95 on treats to put in Gift of Love boxes for the needy children in her city. A candy bar coasts $0.80 and a bag
1 answer
asked by
barnyard-gal
872 views
myrna spent $21.95 on treats to put in Gift of Love boxes for the needy children in her city. A candy bar coasts $0.80 and a bag
1 answer
asked by
Begging for help
610 views
Adam was selling candy bars for a school fundraiser. He left home with N candy bars on Saturday morning, and after selling to
1 answer
177 views
Ayaka wanted to buy 3 boxes of candy bars and an extra 30 bars, but she needed to stay under 200 candy bars. Which of the
1 answer
asked by
Math
91 views
Shelby made $200 from selling candy bars, Large x, candy bars sell for $4 each and smaller y, candy bars for $2 each. Write an
1 answer
asked by
Victoria
699 views
Mary purchases 3 candy bars for $4.20. If she bought 7 candy bars how much would she spend?(1 point)
Responses $1.40 $1.40 $9.80
1 answer
asked by
e
44 views