Ask a New Question
or Josh has 3 cups
How are josh and JB different? the crossover
A. Josh likes Duke, while Jb likes north carolina B. Josh is shooting guard and Jb
1 answer
143 views
A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)Responses8
1 answer
asked by
dee
83 views
About how many cups of fruit does the USDA recommend eating each day?
(1 point) Responses 2 cups 2 cups 4 cups 4 cups 8 cups 8
1 answer
168 views
Question A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)
1 answer
asked by
REMMYYBoOoOoOoOyyyyyss
73 views
A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)
Responses
1 answer
137 views
A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)
Responses
1 answer
asked by
shhh
67 views
A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point) Responses
1 answer
asked by
REMMYYBoOoOoOoOyyyyyss
73 views
A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)
Responses
1 answer
asked by
mav welborn
68 views
Josh wants to determine the number of loaves of bread he can bake using the 13 and one-third cups of flour he has. If each loaf
1 answer
asked by
sssniperwolf
105 views
About how many cups of fruit does the USDA recommend eating each day? (1 point) Responses 2 cups 2 cups 4 cups 4 cups 8 cups 8
1 answer
asked by
rat
69 views