kenny buys candy bar s

  1. kenny buys candy bar s at 9 for $1. How many candy bars must he sell in order for him to make a profit of exactly $10?F-27 G-30
    1. answers icon 2 answers
    2. AnOnYmOuS1 asked by AnOnYmOuS1
    3. views icon 955 views
  2. Which of the following plot events occurs as a direct result of the setting?A. LJ takes Kenny's dinosaurs. B. Larry steals
    1. answers icon 22 answers
    2. Tayler asked by Tayler
    3. views icon 3,499 views
  3. Bob buys candy that costs $6 per pound. He will buy at most 8 pounds of candy. What are the possible amounts he will spend on
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 89 views
  4. Bob buys candy that costs $6 per pound. He will buy at most 8 pounds of candy. What are the possible amounts he will spend on
    1. answers icon 1 answer
    2. 333 asked by 333
    3. views icon 138 views
  5. Madison is buying b u l k y candy for a dance company fundraiser she buys 1,000 candy bars for $350 what is the unit cost per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 114 views
  6. deon buys candy that costs $6 per pound. He will buy at least 11 pounds of candy. What are the possible amounts he will send on
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 75 views
  7. madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 132 views
  8. Madison is buying bulky candy for a dance Company fundraiser she buys 1000 candy bars for $350 what is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 193 views
  9. Carrie is buying bulk candy for high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 55 views
  10. Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. .... asked by ....
    3. views icon 146 views