Ask a New Question
jeanine used 2 1/2 cups
jeanine used 2 1/2 cups of flour to make muffins and 1 3/4 cups of flour to make biscuits. after bortowing 1/4 cup of flour, she
1 answer
asked by
mi
726 views
Jeanine used 21/2 cups of flour to make muffins and 1 3/4 cups of flour to make biscuits. After borrowing 1/4 cup of flour,she
1 answer
asked by
Anonymous
746 views
Sachi is the head of respiratory therapy at a busy hospital outpatient center. She notices that one of the respiratory
1 answer
81 views
Sachi is the head of respiratory therapy at a busy hospital outpatient center. She notices that
one of the respiratory
1 answer
asked by
hjhgghhgfdc
88 views
Sachi is the head of respiratory therapy at a busy hospital outpatient center. She notices that one of the respiratory
1 answer
104 views
A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)Responses8
1 answer
asked by
dee
83 views
About how many cups of fruit does the USDA recommend eating each day?
(1 point) Responses 2 cups 2 cups 4 cups 4 cups 8 cups 8
1 answer
168 views
Question A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)
1 answer
asked by
REMMYYBoOoOoOoOyyyyyss
73 views
A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)
Responses
1 answer
137 views
A grocery store advertises that 15 cups of granola cost $6.75. Which scenario represents an equivalent price?(1 point)
Responses
1 answer
asked by
shhh
67 views