is selling muffins and cookies

  1. at a scxhool bake sale ,450$ was collected for selling muffins,brownies,and jumbo cookies.the cost of one any item was 2 buycks.
    1. answers icon 2 answers
    2. kattie asked by kattie
    3. views icon 569 views
  2. Manny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit rate of
    1. answers icon 1 answer
    2. PEPPA PIG asked by PEPPA PIG
    3. views icon 185 views
  3. Manny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit rate of
    1. answers icon 1 answer
    2. Better be right BOT asked by Better be right BOT
    3. views icon 143 views
  4. Manny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit rate of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 52 views
  5. Manny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit rate of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 348 views
  6. Manny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit rate of
    1. answers icon 5 answers
    2. views icon 59 views
  7. Manny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit rate of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 62 views
  8. Manny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit rate of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 54 views
  9. Manny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit rate of
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 118 views
  10. QuestionManny is making almond muffins for a mid-day snack. He makes 36 muffins and uses 4 cups of almonds. What is the unit
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 51 views