how much money do you make with 10 subs on

  1. What is the slope of the line for the cost of subs at sam's sub shop?cost $11 $22 $44 subs 2 subs 4 subs 8 subs A) 2/11 B) 5.5
    1. answers icon 1 answer
    2. Anonymous ;) asked by Anonymous ;)
    3. views icon 37 views
  2. Use the table, graph, and equation to answer questions 1 to 4 about three different sub shops What is the unit rate for Fred's
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 48 views
  3. how much money do you make with 10 subs on youtube
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 7 views
  4. the green bay packers ordered roast beef subs and turkey subs for lunch. a total of 53 subs were ordered. the number of roast
    1. answers icon 1 answer
    2. Chris asked by Chris
    3. views icon 519 views
  5. What is the slope of the line for the cost of subs at Sam’s Sub Shop?Sam's Sub Shop Cost $11 $22 $44 Subs 2 subs 4 subs 8 subs
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 143 views
  6. You are getting ready to move and have asked some friends to help. For lunch, you buy the following Pub subs at Publix for $30:
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 11 views
  7. What is the slope of the line for the cost of subs at Sam’s Sub Shop?Sam's Sub Shop Cost $11 $22 $44 Subs 2 subs 4 subs 8 subs
    1. answers icon 1 answer
    2. ... asked by ...
    3. views icon 86 views
  8. 3.What is the slope of the line for the cost of subs at Sam’s Sub Shop? Sam's Sub Shop: Cost: |$11 |$22 |$44 Subs: |2 |4 |8
    1. answers icon 9 answers
    2. TTR+S<3 asked by TTR+S<3
    3. views icon 6,397 views
  9. Use the table, graph, and equation to answer questions 1 to 4 about three different sub shops.What is the unit rate for Fred’s
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 128 views
  10. What is the unit rate for Fred’s Sub Shop?• $10 for 2 subs • $5 for 1 sub • $1 for of a sub • $30 for 6 subs
    1. answers icon 1 answer
    2. two asked by two
    3. views icon 350 views