Ask a New Question
Search
how much money do you make with 10 subs on
What is the slope of the line for the cost of subs at sam's sub shop?
cost $11 $22 $44 subs 2 subs 4 subs 8 subs A) 2/11 B) 5.5
1 answer
asked by
Anonymous ;)
37 views
Use the table, graph, and equation to answer questions 1 to 4 about three different sub shops What is the unit rate for Fred's
1 answer
48 views
how much money do you make with 10 subs on youtube
1 answer
7 views
the green bay packers ordered roast beef subs and turkey subs for lunch. a total of 53 subs were ordered. the number of roast
1 answer
asked by
Chris
519 views
What is the slope of the line for the cost of subs at Sam’s Sub Shop?
Sam's Sub Shop Cost $11 $22 $44 Subs 2 subs 4 subs 8 subs
1 answer
143 views
You are getting ready to move and have asked some friends to help. For lunch, you buy the following Pub subs at Publix for $30:
1 answer
11 views
What is the slope of the line for the cost of subs at Sam’s Sub Shop?
Sam's Sub Shop Cost $11 $22 $44 Subs 2 subs 4 subs 8 subs
1 answer
asked by
...
86 views
3.
What is the slope of the line for the cost of subs at Sam’s Sub Shop? Sam's Sub Shop: Cost: |$11 |$22 |$44 Subs: |2 |4 |8
9 answers
asked by
TTR+S<3
6,397 views
Use the table, graph, and equation to answer questions 1 to 4 about three different sub shops.
What is the unit rate for Fred’s
1 answer
128 views
What is the unit rate for Fred’s Sub Shop?
• $10 for 2 subs • $5 for 1 sub • $1 for of a sub • $30 for 6 subs
1 answer
asked by
two
350 views