Ask a New Question
Search
gabe buys a pack of
gabe buys a pack of 25 colored pencils for $25.50. how much does one pencil cost?
1 answer
asked by
yasmin
687 views
Why does the author include the quote from Frances Gabe in paragraph 4?
A. To avoid plagiarism B. To make Gabe seem unusual C. To
8 answers
asked by
happy
1,300 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
1 answer
177 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
11 answers
asked by
furry are best
339 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
1 answer
asked by
Blocks
216 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
1 answer
124 views
Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
6
1 answer
324 views
3 of 113 of 11 Items
Question 1 Which problem could you write for 10 divided by 2?(1 point) Responses Juan buys 10 packs of
1 answer
asked by
cookie cumble
36 views
amal went shopping for school supplies. He bought a notebook for $2.75, a binder for $3.49, and a pack of pencils for $3.55. He
1 answer
46 views
Time buys 6 individual cans of drink for $0.87 per can.
a) If he pays in cans, find the total cost of the cans b) A pack of 6
1 answer
50 views