gabe buys a pack of

  1. gabe buys a pack of 25 colored pencils for $25.50. how much does one pencil cost?
    1. answers icon 1 answer
    2. yasmin asked by yasmin
    3. views icon 687 views
  2. Why does the author include the quote from Frances Gabe in paragraph 4?A. To avoid plagiarism B. To make Gabe seem unusual C. To
    1. answers icon 8 answers
    2. happy asked by happy
    3. views icon 1,300 views
  3. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 177 views
  4. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 11 answers
    2. furry are best asked by furry are best
    3. views icon 339 views
  5. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. Blocks asked by Blocks
    3. views icon 216 views
  6. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 124 views
  7. Jenny wants to buy soda at the grocery store. The store offers three different packages. Which package has the best unit price?6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 324 views
  8. 3 of 113 of 11 ItemsQuestion 1 Which problem could you write for 10 divided by 2?(1 point) Responses Juan buys 10 packs of
    1. answers icon 1 answer
    2. cookie cumble asked by cookie cumble
    3. views icon 36 views
  9. amal went shopping for school supplies. He bought a notebook for $2.75, a binder for $3.49, and a pack of pencils for $3.55. He
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 46 views
  10. Time buys 6 individual cans of drink for $0.87 per can.a) If he pays in cans, find the total cost of the cans b) A pack of 6
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 50 views