carrie is buying bulk candy

  1. Carrie is buying bulk candy for high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy bar?
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 45 views
  2. Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 71 views
  3. QuestionCarrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 44 views
  4. Question 1A)Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost
    1. answers icon 1 answer
    2. Michael Mondy MONDY asked by Michael Mondy MONDY
    3. views icon 63 views
  5. Carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 7 answers
    2. <3 S E R E N I T Y<3 or THEYLUVSERENITY:) asked by <3 S E R E N I T Y<3 or THEYLUVSERENITY:)
    3. views icon 49 views
  6. carrie is buying bulk candy for a high school fundraiser she buys 100 candybard for 350 what is the unit cost per candy bar
    1. answers icon 3 answers
    2. Fooly Grulee asked by Fooly Grulee
    3. views icon 57 views
  7. Madison is buying b u l k y candy for a dance company fundraiser she buys 1,000 candy bars for $350 what is the unit cost per
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 107 views
  8. Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. .... asked by ....
    3. views icon 136 views
  9. Madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. Jason Hall asked by Jason Hall
    3. views icon 160 views
  10. madison is buying bulky candy for a dance company fundraiser. She buys 1000 candy bars for $350. What is the unit cost per candy
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 115 views