Ask a New Question
Search
at the school outing the
at the school outing the ratio of boys to girls is 3:4 if 84 students went on the outing how many were girls
1 answer
asked by
soph
40 views
The total outing cost for a group of people amounted to Php 8000. When an additional 4 persons decided to join the outing, the
2 answers
asked by
HELP HELP HELP MNHS
491 views
Suzi works as a nanny. She can spend $34 per outing on the children's food and activities. Today, Suzi spent $8 on lunch and $12
1 answer
43 views
Suzi works as a nanny. She can spend $28 per outing on the children's food and activities. Today, Suzi spent $8 on lunch and $12
1 answer
asked by
dee
43 views
Suzi works as a nanny. She can spend $28 per outing on the children's food and activities. Today, Suzi spent $8 on lunch and $12
1 answer
38 views
Suzi works as a nanny. She can spend $34 per outing on the children's food and activities. Today, Suzi spent $8 on lunch and $12
1 answer
asked by
mav welborn
43 views
Suzi works as a nanny. She can spend $28 per outing on the children's food and activities. Today, Suzi spent $8 on lunch and $12
1 answer
48 views
Suzi works as a nanny. She can spend $28 per outing on the children's food and activities. Today, Suzi spent $8 on lunch and $12
1 answer
asked by
shhh
40 views
Suzi works as a nanny. She can spend $28 per outing on the children's food and activities. Today, Suzi spent $8 on lunch and $12
1 answer
29 views
Suzi works as a nanny. She can spend $28 per outing on the children's food and activities. Today, Suzi spent $8 on lunch and $12
1 answer
asked by
@_@
33 views