ason bought pecans in bulk

  1. ason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for2 1-2 pounds of pecans.
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 62 views
  2. Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for2 1 2 pounds of pecans. How much did Jason pay per ounce? (1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 49 views
  3. Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for 2 1/2pounds of pecans. How much did Jason pay per ounce? (1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 51 views
  4. Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for2 1 2 pounds of pecans. How much did Jason pay per ounce? (1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 53 views
  5. Jason bought pecans in bulk at the grocery store. He paid $19.20 for2 1 2 pounds of pecans. How much did Jason pay per ounce? (1
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 70 views
  6. The grocery store has bulk pecans on sale, which is great since you're planning on making 8 pecan pies for a wedding. How many
    1. answers icon 1 answer
    2. Chistopher asked by Chistopher
    3. views icon 3,373 views
  7. Shana bought 6.2 pounds of pecans and paid $56.00. About how much per pound did the pecans cost?$5.00 $6.00 $8.00 $10.00
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 16 views
  8. a man picks 6 pounds of pecans. he used 1/3 pecans in a pie recipe. he puts the pecans that are left in 1/4 pound bags. how many
    1. answers icon 1 answer
    2. lisa asked by lisa
    3. views icon 515 views
  9. Ashton picked 6 pounds of pecans. He used 1/3 of the pecans in a soup recipe. Ashton puts the pecans that are left in 1/4-pound
    1. answers icon 0 answers
    2. U shud help me asked by U shud help me
    3. views icon 391 views
  10. Lorena hadcup of pecans. She used Lorena had 7/8 cup of pecans. She used 1/4 cup of pecans in cookies and plans to use the rest
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 36 views