an icecream shop offers 5

  1. an icecream shop offers 5 different flavors of ice cream and 12 different toppings how many choices are possible for a single
    1. answers icon 5 answers
    2. Nora asked by Nora
    3. views icon 2,625 views
  2. an icecream shop offers 5 different flavors of icecream and 12 different toppings. how many choices are possible for a single
    1. answers icon 1 answer
    2. mya asked by mya
    3. views icon 937 views
  3. Alli's ice cream shop offers 5 flavors and 10 toppings. Jali's ice cream shop offers 7 flavors and 7 toppings. Fernando's ice
    1. answers icon 22 answers
    2. chanyeol asked by chanyeol
    3. views icon 3,268 views
  4. Alli's ice cream shop offers 5 flavors and 10 toppings. Jali's ice cream shop offers 7 flavors and 7 toppings. Fernando's ice
    1. answers icon 1 answer
    2. stream "bite me" by enhypen asked by stream "bite me" by enhypen
    3. views icon 179 views
  5. Alli's ice cream shop offers 5 flavors and 10 toppings. Jali's ice cream shop offers 7 flavors and 7 toppings. Fernando's ice
    1. answers icon 1 answer
    2. poiuytfdcbnhgfdsxcvbnjuytres4356yu7iyhb gfdxzs5yty asked by poiuytfdcbnhgfdsxcvbnjuytres4356yu7iyhb gfdxzs5yty
    3. views icon 187 views
  6. Alli’s ice cream shop offers 5 flavors and 10 toppings. Jali’s ice cream shop offers 7 flavors and 7 toppings. Fernando’s
    1. answers icon 3 answers
    2. Lila England asked by Lila England
    3. views icon 232 views
  7. Sugar Rounds Donut Shop offers 2 free donuts with every 20 purchased donuts. Sweet Delights Donut Shop offers 3 free donuts with
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 36 views
  8. At shop A, the usual price of a mobile phone is $800. At shop B, the usual price of the same type of mobile phone is $780.
    1. answers icon 1 answer
    2. Ncm asked by Ncm
    3. views icon 107 views
  9. At shop A, the usual price of a mobile phone is $800. At shop B, the usual price of the same type of mobile phone is $780.
    1. answers icon 1 answer
    2. Ncm asked by Ncm
    3. views icon 87 views
  10. A cake and three icecream cost $ 210. Mary bought a cake and two icecream for $200. What is the cost of one icecream
    1. answers icon 1 answer
    2. Ulita asked by Ulita
    3. views icon 279 views