You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The

  1. You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the price for regular apples. What is the unit rate for each type
    1. answers icon 1 answer
    2. August asked by August
    3. views icon 73 views
  2. by 3 pounds of oranges apples for 7.50 the graph shows the price for regular apples what is the unit rate for each type of
    1. answers icon 32 answers
    2. no one asked by no one
    3. views icon 13,375 views
  3. You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the price for regular apples. What is the unit rate for each type
    1. answers icon 2 answers
    2. two asked by two
    3. views icon 564 views
  4. You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the price for regular apples. what is the rate for each type of
    1. answers icon 1 answer
    2. wiggle asked by wiggle
    3. views icon 195 views
  5. Q1.The zoo uses 10 pounds of apples each day. How many pounds of apples should be on the weekly grocery list?Answer: 10X7=70
    1. answers icon 2 answers
    2. sree asked by sree
    3. views icon 1,271 views
  6. A store has apples on sale for $3.00 for 2 pounds. How many pounds of apples can you buy for $9.00? If an apple is approximately
    1. answers icon 2 answers
    2. Matt-Please Help asked by Matt-Please Help
    3. views icon 951 views
  7. You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the price for regular apples. What is the unit rate for each type
    1. answers icon 15 answers
    2. views icon 479 views
  8. You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the price of regular apples. What is the unit rate for each type
    1. answers icon 18 answers
    2. #Its_Ella!!! asked by #Its_Ella!!!
    3. views icon 4,386 views
  9. You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the price for regular apples. What is the unit rate for each type
    1. answers icon 1 answer
    2. Fug asked by Fug
    3. views icon 314 views
  10. You buy 3 pounds of organic apples for $7.50. The graph shows the price for regular apples. What is the unit rate for each type
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 136 views