Yesterday, Joe's Snack Shack went

Showing results 1 through 10 of 2,841.
  1. Yesterday, Lily's Snack Shack went through 7 bottles of ketchup. If they used 2/3 as much mustard as ketchup, how many bottles
    1. answers icon 1 answer
    2. Brianna sapp asked by Brianna sapp
    3. views icon 11 views
  2. Yesterday, David's Snack Shack went through 2 1/8 bottles of ketchup. If they used 1 1/4 times as much mustard as ketchup, how
    1. answers icon 1 answer
    2. Brianna sapp asked by Brianna sapp
    3. views icon 2 views
  3. Yesterday, Joe's Snack Shack went through 8 bottles of ketchup. If they used 1/5 as much mustard as ketchup, how many bottles of
    1. answers icon 1 answer
    2. teresa asked by teresa
    3. views icon 587 views
  4. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack is $5, and a small snack pack is $3. In one day, the snack bar sold 60
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 65 views
  5. A snack bar sells two sizes of snack packs a large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. in one day, the snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. I love math asked by I love math
    3. views icon 71 views
  6. A snack bar sells two sizes of snack packs a large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. in one day, the snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. I love math asked by I love math
    3. views icon 72 views
  7. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. In one day the snack bar sold
    1. answers icon 3 answers
    2. views icon 206 views
  8. A snack bar sells two sizes of snack packs a large snack pack is $5 and a small snack pack is $3 in one day. The snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 172 views
  9. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack pack is $5 and a small snack pack is $3. In one day the snack bar sold
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 215 views
  10. A snack bar sells two sizes of snack packs. A large snack pack is $5, and a small snack pack is $3. In one day, the snack bar
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 58 views