Vicki bought 3 and a

  1. Vicki bought an ice cream cake cut into 6 equal pieces. Vicki, Margo,and Elena each took 2 pieces of the cake home. Vicki says
    1. answers icon 2 answers
    2. Mo asked by Mo
    3. views icon 791 views
  2. Vicki bought 3 and a 1/2 pounds of oranges. Each pound costs $3 and 90 cent, which of the final equations represent the total
    1. answers icon 1 answer
    2. Kee asked by Kee
    3. views icon 76 views
  3. carla and vicki left the house at the same time and began traveling down the same road in the same direction. Carla drove at a
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 35 views
  4. Select the correct answer.Vicki and Tamra are working on their math homework together. Vicki has worked p problems, and Tamra
    1. answers icon 1 answer
    2. uyguyhjg asked by uyguyhjg
    3. views icon 68 views
  5. Vicki and Tamra are working on their math homework together. Vicki has worked p problems, and Tamra has worked 4 times as many
    1. answers icon 1 answer
    2. uyguyhjg asked by uyguyhjg
    3. views icon 78 views
  6. Vicki and Tamra are working on their math homework together. Vicki has worked p problems, and Tamra has worked 3 times as many
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 9 views
  7. Vicki measured the length of 8 leaves. The lengths were 10 cm, 12 cm, 15 cm, 15 cm, 19 cm, 11 cm, 18 cm, and 15 cm.What is the
    1. answers icon 2 answers
    2. MATH HELP PLEASE asked by MATH HELP PLEASE
    3. views icon 632 views
  8. Patricia serves the volleyball to Vicki with an upward velocity of 18ft/s. The ball is 5 feet above the ground when she strikes
    1. answers icon 1 answer
    2. Paige Caldwell asked by Paige Caldwell
    3. views icon 138 views
  9. Vicki wants to make a stuffed animal that would cost $35 if she boughtit. She will need 2 1/2 yards of fabric at $4.39 per yard,
    1. answers icon 1 answer
    2. t asked by t
    3. views icon 127 views
  10. Vicky bought 3 1/2 pounds of oranges. Each pound cost 3.90. Which of the following equation represents the total cost, c, Vicki
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 64 views