Tori bought 24 candy bars for 69 cents each she

  1. Tori bought 24 candy bars for 69 cents each. She used partial products to find the total cost in cents.Which are not possible
    1. answers icon 1 answer
    2. I don't like to sAy My nAme asked by I don't like to sAy My nAme
    3. views icon 95 views
  2. Tori bought 24 candy bars for 69 cents each. She used partial products to find the total cost in cents. Which are not possible
    1. answers icon 1 answer
    2. love god asked by love god
    3. views icon 13 views
  3. Tori bought 24 candy bars for 69 cents each she used partial products to find the total cost in cents which are not possible
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 91 views
  4. Terry bought some gum and candy. The number of packages of chewing gum was one more than the number of mints. The number of
    1. answers icon 4 answers
    2. john asked by john
    3. views icon 832 views
  5. Terry bought some gum and candy. The number of packages of chewing gum was one more than the number of mints. The number of
    1. answers icon 2 answers
    2. john asked by john
    3. views icon 911 views
  6. Which costs more: 17 candy bars that cost 79 cents each or 21 candy bars that cost 65 cents each? How much more? (1 point)
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 10 views
  7. Thrifty Supply Store normally sells candy bars for $0.59. Today they are running a special 2 candy bars for $0.99. How much
    1. answers icon 1 answer
    2. views icon 22 views
  8. myrna spent $21.95 on treats to put in Gift of Love boxes for the needy children in her city. A candy bar coasts $0.80 and a bag
    1. answers icon 1 answer
    2. Begging for help asked by Begging for help
    3. views icon 610 views
  9. Myrna spent $21.95 on treats to put in Gift of Love boxes for the needy children in her city. A candy bar coasts $0.80 and a bag
    1. answers icon 1 answer
    2. barnyard-gal asked by barnyard-gal
    3. views icon 871 views
  10. which cost me more: 17 candy bars that cost 79 cents each or 21 candy bars that costs 65 cents each how much more?A. the 17
    1. answers icon 1 answer
    2. jjjhgf asked by jjjhgf
    3. views icon 71 views