Ask a New Question
Search
Tori bought 24 candy bars for 69 cents each she
Tori bought 24 candy bars for 69 cents each. She used partial products to find the total cost in cents.
Which are not possible
1 answer
asked by
I don't like to sAy My nAme
95 views
Tori bought 24 candy bars for 69 cents each. She used partial products to find the total cost in cents. Which are not possible
1 answer
asked by
love god
13 views
Tori bought 24 candy bars for 69 cents each she used partial products to find the total cost in cents which are not possible
1 answer
91 views
Terry bought some gum and candy. The number of packages of chewing gum was one more than the number of mints. The number of
4 answers
asked by
john
832 views
Terry bought some gum and candy. The number of packages of chewing gum was one more than the number of mints. The number of
2 answers
asked by
john
911 views
Which costs more: 17 candy bars that cost 79 cents each or 21 candy bars that cost 65 cents each? How much more? (1 point)
1 answer
10 views
Thrifty Supply Store normally sells candy bars for $0.59. Today they are running a special 2 candy bars for $0.99. How much
1 answer
22 views
myrna spent $21.95 on treats to put in Gift of Love boxes for the needy children in her city. A candy bar coasts $0.80 and a bag
1 answer
asked by
Begging for help
610 views
Myrna spent $21.95 on treats to put in Gift of Love boxes for the needy children in her city. A candy bar coasts $0.80 and a bag
1 answer
asked by
barnyard-gal
871 views
which cost me more: 17 candy bars that cost 79 cents each or 21 candy bars that costs 65 cents each how much more?
A. the 17
1 answer
asked by
jjjhgf
71 views